Het ritten programma voor 2024 is bekend! Zie hieronder welke rit je mag plannen. Maak er een leuke rit van!

Laten we er een mooi seizoen met veilige kilometers van maken.

Openingsrit (Groep A+B) – 75km – 09:00 uur

Sjaak van Enckevoort

03 maart

 

Kevelaer (Groep A) – 75km – 08:30 uur

Ger Driessen

10 maart

 

Sint Anthonis (Groep A) – 85km – 08:30 uur

Peter Driessen

17 maart

 

Witte Steen (Groep A) – 90 km – 08:00 uur

Frits Hendriks

Witte Steen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

24 maart

 

Maarheeze (Groep A) – 95 km – 08:00 uur

Peter Driessen

Ittervoort (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

31 maart

 

Hariksee(Groep A) – 95 km – 08:00 uur

Ger Driessen

Overloon (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

07 april

 

Neeritter (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Pierre Engels

Weert (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

14 april

 

Sint Anthonis (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Leon van der Hulst

Bakel (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

21 april

 

Kempen (Groep A) – 95 km – 08:00 uur

Peter Hoeijmakers

Beugen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

28 april

 

Mierlo – Someren (Groep A) – 105 km – 08:00 uur

Alwin Opbroek

Roermond (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

05 mei

 

Thorn (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Robert Lenders

Meinweg (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

12 mei

 

Maasduinen (Groep A) – 110 km – 07:30 uur

Jan Engels

Maasduinen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

19 mei

 

Asten, Helmond (Groep A) – 115 km – 07:30 uur

Peter Driessen

Kempen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

26 mei

 

Maaseik (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Ger Roodbeen

Vlierden (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

2 juni

 

Haps, Boxmeer (Groep A) – 115 km – 07:30 uur

Marcel van Koningsbruggen

Gemert (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

9 juni

 

Valkenswaard (Groep A) – 115 km – 07:30 uur

Sjaak van Enckevort

Thorn (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

16 juni

 

Bree (Groep A) – 115 km – 07:30 uur

Jan Engels

Brachterwald (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

23 juni

 

Montfort (Groep A) – 115 km – 07:30 uur

Henk Hoeijmakers

Roggel (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

30 juni

 

Mill, Cuijk (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Leon van der Hulst

Gennep (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

7 juli

 

Kalkar(Groep A) – 125 km – 07:30 uur

Ger Driessen

Winnekendonk (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

14 juli

 

Gemert (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Pierre Engels

Heel (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

21 juli

 

Brüggen (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Piet Janssen

Someren (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

28 juli

 

Velosoof (Groep A) – 125 km – 07:30 uur

Jan Engels

Kinrooi (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

4 aug

 

Marathon (Groep A) – 200 km – 07:00 uur

Piet Janssen / Peter Driessen

Geldern (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

11 aug

 

Sonsbeck (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Peter Driessen

Holthees (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

18 aug

 

Wegberg (Groep A) – 120 km – 07:30 uur

Ger Driessen

Haelen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

25 aug

 

Gennep (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Stefan Faust

Deurne (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

1 sep

 

Kessenich (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Pierre Engels

Wessem (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

8 sep

 

Gemert (Groep A) – 95 km – 08:00 uur

Ger Roodbeen

Straelen (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

15 sep

 

Halderkop (Groep A) – 100 km – 08:00 uur

Peet Hoeijmakers

Westerbeek (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Hans Scheres

22 sep

 

Thorn (Groep A) – 90 km – 08:00 uur

Ger Driessen

Maasbracht (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Henk Janssen

29 sept

 

Deurne (Groep A) – 90 km – 08:00 uur

Huub Hendriks

Mijl op zeven (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Ger Tiesen

6 okt

 

Sint Anthonis (Groep A) – 85 km – 08:30 uur

Stefan Faust

Blue Lagoon (Groep B) – 85 km – 08:30 uur

Jac Orbains

13 okt

 

Bakel (Groep A+B) – 80km – 08:30 uur

Leon v.d. Hulst

20 okt

 

Slotrit (Groep A+B) – 80km – 09:00 uur

Sjaak van Enckevort

27 okt