Ritverslag zondag 05-08

Nadat Frits de vorige week een mooie rit had verzorgd in Duitsland was deze keer de beurt aan Piet om wegkapitein te spelen. In ons programma route Beek en Donk,maar dat kan dus van alles zijn, deze vrijheid wordt bij de wegkapitein neer gelegd om er een mooie rit van te maken!

Deze rit gaat over min of meer onbekend gebied voor velen van ons, het verste punt werd uiteindelijk het dorp Erp en Keldonk niet ver van Veghel Piet had voorheen de rit verkend maar was niet tevreden over het resultaat, door nog eens op de landkaart te kijken werd zijn plan gewijzigd! De maar liefst 17 fietsers van onze club waren volgens mij wel tevreden over deze tocht en over het mooie koffie adres in Mortel. Twee lekke banden zorgden wel voor enig oponthoud en ook nog bij dezelfde persoon, eerst zijn voorste band, nadat deze was omgelegd stond zijn achterste band op de sokken. Hij baalde daar zo van dat hij op het punt stond zijn vrouw te bellen om hem op te komen halen, maar hij werd snel omgepraat en 10 minuten later zaten we weer op de fiets om onze rit te vervolgen. Geen 120 km maar 110 km en om 12 uur terug.

Programma
Zondag 12-8-2012
Route België 125 km
Wegkapitein: Jan Steegs
Vertrek: 7.30 uur