Het was 08.00 uur  de kerkklok sloeg ter bevestiging ook 08.00 uur en het startschot was gegeven. Vier kleppers  stonden aan het vertrek voor een tochtje van zo’n 90 km richting Boxmeer. Al vlug zat het tempo er goed in en met een schraal zonnetje begeleid vlogen de wegen onder onze wielen vandaan. Na een goede 45 km was de schrik groot , zagen we dat goed ,we reden onze ploegmakkers van groep 1 tegen het lijf, een toevalstreffer misschien?

In Overloon aangekomen hebben we genoten van een lekkere kop koffie waarna we weer vlug onze stalen rosjes bestegen om de 2 de helft van de route uit te rijden. Met de wind in de rug vlogen we huiswaarts en voor de tweede maal werden we geconfronteerd met groep 1 , die we enkele kilometers uit de wind hielden waarna beide groepen hun eigen weg weer vervolgden. Via Veulen richting America en met een lekker zonnetje op kop kwamen we moe maar voldaan aan in Sevenum. Het was een mooie rit met dank aan Ger T. Volgende week Route Afferden 90 km   

Tot dan, Rob